Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Я хочу на роботу
Total 2 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms

Official name:
Гімназія № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міської ради Львівської області
EI type:
General education institution
Locality:
м. Дрогобич
Address:
82100, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Фабрична, 63
phone numbers:
not specified
drogobych_vo.school9@ukr.net

Набір 1 клас 2023-2024 н.р.

Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій

Розпочато набір у перші класи 2022-23 н.р.!

Документи, які потрібно зібрати для зарахування до гімназії № 9 імені Героїв Крут:

v Заява до гімназії від одного з батьків

v Свідоцтво (копія) про народження дитини

v Оригінал або копія медичної довідки – Форма № 086-1/о (Враховуючи ситуацію у країні, спричинену пандемією на коронавірус, повідомляємо, що батькам майбутніх першокласників 2022/2023 навчального року медичну довідку за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» до навчального закладу можна буде надати після послаблення карантинних обмежень в Україні та відновлення роботи закладів охорони здоров’я в звичайному режимі.

Ви також можете подати заяву для зарахування дитини на сайт «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»:

v Відкрийте послання https://school.bloqly.com

v Зареєструйтесь на сайті

v Оберіть заклад загальної середньої освіти

v Створіть заявку

v Підтвердіть її документами у закладі (після припинення дії карантину для закладів освіти).

Чекаємо з нетерпінням

Навчання в умовах карантину

Шановні батьки! З 23.09.2021 р Україна переходить у жовту зону, тому хочемо повідомити Вас, що працівники закладу освіти відповідально поставились до вакцинації і станом на 23.09.2021р. відсоток вакцинації складає 82%, що дає нам право працювати в очній формі навчання.
Однак, ми просимо Вас, шановні батьки, дати нам можливість працювати в очному режимі якомога довше. А для цього необхідно обмежити Ваше перебування у приміщенні гімназії.
Просимо з розумінням та відповідальністю поставитись до наших законних вимог, не зчиняти зайвого напруження у нашому з Вами спілкуванні. Дякуємо за розуміння.

24 вересня 2021 о 08:18 | Шеремета М. М. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.