Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Я хочу на роботу
Total 2 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms
    
Новини

ЗАРАХУВАННЯ ДО ЗАКЛАДУ ОСВТИ

Date: 7 травня 2020 о 09:46

Правила прийому до закладу освіти

Прийом документів до закладу освіти здійснюється згідно з Порядком  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367

Прийом документів та зарахування дітей до 1-х класів 

 № з/п

Зміст заходів

Дата

  1.

     Здійснення прийому заяв та документів (копія свідоцтва про     народження, довідка №086-1/0 – медичний огляд, №063/о -   щеплення) про зарахування дітей до 1-х класів, які проживають   на території обслуговування закладу освіти, затвердженої   рішенням виконкому  Дрогобицької міської ради, а також дітей,   які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які   здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього   закладу освіти.

      2.

     Зарахування  дітей, місце проживання яких на території   обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є   рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які   здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього   закладу освіти.

      З.

      Прийом заяв від батьків дітей на вільні місця, які не проживають на території обслуговування закладу освіти.

      Проведення жеребкування на вільні місця.

      4.

       Видача наказу про зарахування до 1 класів:

  4.1.  учнів, які проживають на території  обслуговування закладу   освіти;

  4.2.  учнів які не проживають на території обслуговування   закладу освіти.

      5.

      Оприлюднення на сайті закладу та інформаційній дошці  наказів про зарахування  до 1 класів:

  5.1. учнів, які проживають на території  обслуговування закладу   освіти;

  5.2. учнів, які не проживають на території обслуговування   закладу освіти. 

       


  Яка довідка потрібна для прийому до закладу освіти

           Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику школи форма № 0  086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього закладу про результати обов’язкового медичного огляду». У разі, якщо дитина має певні захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини у цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичний працівник закладу володітиме необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Про форми для профілактичних щеплень

          Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарем чи медсестрою фіксуються у «Карті профілактичних щеплень» ( форма № 063/о). Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і загальноосвітніх закладах. Відповідно, довідка про проведення щеплення, що міститься у формі № 063/о, дає змогу медичному працівнику закладу бути ознайомленим з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

    п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

    Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

    Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

 

Comments:
Only authorized users can leave comments.