Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Я хочу на роботу
Total 2 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 7 common:people_all_forms

Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

Date: 8 травня 2020 о 10:15

ПРАВИЛА

користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

в гімназії № 9 імені Героїв Крут

І.Загальні положення.

1. Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу  в гімназії № 9 імені Героїв Крут (далі - Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).

2. Дотримання Правил підвищує  якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.

3. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

ІІ. Умови користування мобільними телефонами.

1. У приміщенні та на території гімназії обов’язково ставити  мобільний телефон на беззвучний режим.

2. Під час уроків та навчальних занять мобільний телефон слід вимикати та залишати у спеціально відведеному місці в навчальному кабінеті.

3. Учасники освітнього процесу мають право у позаурочний час використовувати мобільний телефон на території школи як засіб для комунікації: телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо та музику через навушники, тощо.

4. Учасникам освітнього процесу заборонено:

4.1. У гімназії слухати радіо та музику без навушників.

4.2. Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

4.3. Свідомо завдавати шкоди іміджу гімназії.

ІІІ. Відповідальність.

1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної записки на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної записки).

2. У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації гімназії та повернення батькам учня.

Comments:
Only authorized users can leave comments.